Indian Financial Services w Polsce - przepustka do spełniania marzeń

Indian Financial Services (IFS) to zbiór specjalnych, preferencyjnych usług finansowych, skierowanych do każdego, kto chciałby stać się posiadaczem nowego motocykla Indian. IFS wyróżniają produkty finansowe dopasowane idealnie dla potrzeb polskich motocyklistów, które już od wiosny 2018 roku są dostępne w każdym autoryzowanym salonie marki Indian w Polsce. 

IFS – owoc współpracy dwóch mocnych brandów.

„Jako dystrybutor motocykli Indian długo szukaliśmy partnera, który zapewni idealny produkt finansowy dla naszych klientów. Leasing 102%, leasing karencyjny i sezonowy, kredyt z minimalną ratą lub 4x25%, uproszczone procedury i najtańsza oferta na rynku – takie wymagania spełnił jedynie Idea Getin Leasing, tworząc specjalną instytucję finansową, captive bank dla klientów marki Indian – Indian Financial Services” - mówi Norbert Perliński, zarządzający brandem Indian w Polsce.

Tak zaczęła się współpraca z Idea Getin Leasing. „To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Współpraca z marką Indian to innowacyjne połączenie tradycji z nowoczesnością: kultowej, uznanej w świecie marki motocykli, które można sfinansować wybierając elastyczne produkty finansowe Idea Getin Leasing” – mówi Robert Bendlewski, dyrektor ds. sieci bezpośredniej w Departamentcie Pojazdów Idea Getin Leasing. „Klienci marki Indian, oprócz najwyższej klasy motocykli, oczekują fachowego doradztwa w zakresie finansowania. Cieszę się, że współtworząc program Indian Financial Services stajemy się częścią tej pięknej motoryzacyjnej historii i możemy zaproponować klientom Indiana produkty skrojone na miarę ich indywidualnych potrzeb” – dodaje. 

Oferta Leasingowa Indian Financial Services w swojej ofercie posiada trzy produkty finansowe skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą:

- Leasing 102%  - W tym produkcie całkowity koszt leasingu wynosi tylko 2% wartości pojazdu! Najatrakcyjniejsze oferty innych marek motocyklowych zaczynają się nieraz od 106-107%, zatem można powiedzieć, że leasing 102% to precedens! 
- Leasing Karencyjny - Motocykle Indian cechuje niszowość. Część modeli pojawia się rzadko i wtedy powinna zostać podjęta szybka decyzja. Leasing Karencyjny daje bufor na zorganizowanie środków do kilku miesięcy, kiedy wymarzony Indian będzie już stał w garażu.
- Leasing Sezonowy - Tutaj klient decyduje kiedy chce płacić za swój motocykl, a kiedy nie. Może ustalić harmonogram spłat tak, że nie płaci raty leasingowej w wakacje (lepiej wtedy przeznaczyć pieniądze na motocyklowe wyjazdy), albo w miesiącach zimowych (po co płacić za motocykl, który stoi nieużywany). Sporo przedsiębiorców posiada sezonowy biznes - to rozwiązanie jest dla nich najbardziej optymalne.

Oferta Kredytowa Indian Financial Services skierowana do osób fizycznych, nieprowadzących działalności:

- Kredyt z niską ratą - Szyty na potrzeby i możliwości przyszłego motocyklisty. Rata za Indiana może wynieść nawet 669 złotych miesięcznie - a więc jest w zasięgu większości polskich motocyklistów. Długość okresu spłaty, wysokości wpłat i wykupu - w tym zakresie IFS posiada spore możliwości.
- Kredyt 4X25% - Stworzony z myślą o osobach, które spore przypływy gotówki notują raz w roku (nagrody, dywidendy etc.). Wartość kredytu dzielona jest na cztery części, a każda spłacana jest raz w roku. Udogodnieniem jest możliwość przestawienia harmonogramu na cykl miesięczny.
- Kredyt z karencją - Produkt stworzony z myślą o osobach, które pilnie chcą zacząć cieszyć się nowym Indianem, a nie są do tego jeszcze finansowo przygotowani. Pierwsza rata kredytu zostaje więc odroczona w czasie, który pozwoli motocykliście zorganizować środki.

Procedury najprostsze z możliwych.

Dzięki opracowanemu na potrzeby projektu systemowi, procedura rozpatrywania wniosków jest maksymalnie uproszczona dla wygody klienta i odbywa się przy jednym biurku w salonie Indian.
Karta Podróżnika, czyli wisienka na torcie.

Indian kojarzy się nie tylko z cruiserami, ale i turystykami, dlatego IFS obdarowuje każdego posiadacza motocykla Indian zakupionego w finansowaniu Kartą Podróżnika. Karta upoważnia do skorzystania z preferencyjnych warunków (nocleg w cenie śniadania i obiadu) w 1200 hotelach w 17 krajach Europy! Korzystając z Karty można spędzić w hotelach okrągły rok! „Wierzę, że to idealne rozwiązanie dla fanów podróżowania na dwóch kółkach” – wyjaśnia Robert Bendlewski. 

Kontakt:
Katarzyna Kliś
Sales & Marketing Manager
k.klis@indianpoland.com
www.indianpoland.com

V Cruiser Sp. z o.o., ul. Bułgarska 65A, 60-320 Poznań, Poland NIP 7792411891; REGON 302363849; zarejestrowana w KRS VII Wydz. Gosp. nr 451932; kapitał zakładowy 200.000 PLN; www.vcruiser.com

ZDJĘCIA I FILMYPliki do pobrania

Social media