FTR

FTR™ 1200

Cena detaliczna
od 64 900 PLN z VAT

Z toru prosto na nasze drogi!

Zainspirowany mistrzowskim motocyklem wyścigowym FTR 750, „flat track” wystartował w sprzedaży na klasyczne drogi!

 

FTR™ 1200 S

Cena detaliczna
od 69 900 PLN z VAT

Urodzony na torze. Zbudowany na ulice.

Poczuj dreszcz prawdziwej adrenaliny z FTR 1200 S. Zaawanowane funkcje motocykla pozwolą dopasować sprzęt idealnie do Twojego stylu jazdy. Gotowy?

Scout

Scout™ Sixty

Cena detaliczna
od 48 900 PLN z VAT

Prowadzenie motocykla nigdy nie było prostsze. Rozpocznij swoją przygodę ze Scoutem Sixty, słynącym ze swojej lekkości, zwinności i łatwości w prowadzeniu.

 

Scout™

Cena detaliczna
od 57 900 PLN z VAT

Nazwa: urodzona ponad 100 lat temu. Legenda: młoda jak zawsze. Technologia: w pełni aktualna. Jeśli chcesz cieszyć się czystą radością z jazdy klasycznym motocyklem, nie możesz przegapić Scouta.

 

Scout™ Bobber

Cena detaliczna
od 61 900 PLN z VAT

Scout Bobber wskrzesza jeden z najbardziej legendarnych stylów motocyklowych. Czysty, muskularny, bez fanaberii, czarny i mroczny, stoi na czele undergroundowego motocyklowego stylu.

Chief

Chief® Dark Horse

Cena detaliczna
od 94 900 PLN z VAT

Czarny koń wśród motocykli. Doskonały silnik Thunder Stroke® 111, nowoczesna technologia i unikalna stylistyka nadwozia – taka kombinacja to marzenie wielu z nas. Macie jeszcze trochę miejsca w garażu?

 

Chief® Vintage

Cena detaliczna
od 114 900 PLN z VAT

Chief Vintage to ikona dobrego, starego amerykańskiego stylu. Poczuj wolność i wyjątkowość jaką może zaoferować motocykl o tak niebanalnej stylistyce. Chrom, skóry, dodatki – zwróć uwagę na każdej szosie!

Springfield

Springfield® Dark Horse®

Cena detaliczna
od 119 900 PLN z VAT

Motocykl do klasycznej turystyki może w sobie zmieścić poza Twoim bagażem także mnóstwo charakteru! Mroczny, zwracający uwagę, monumentalny – Indian Springfield nada Twojej podróży prawdziwej wyrazistości w kolorze czerni!

 

Springfield®

Cena detaliczna
od 114 900 PLN z VAT

Indian® Springfield™ charakteryzuje się tradycyjną stylistyką i współczesnym wyposażeniem, stworzonym z myślą o komfortowym podróżowaniu w klasycznym stylu. Skórzane siedzenia, pneumatyczne zawieszenie, centralny zamek, akcesoria z systemem Quick Release – tutaj nie ma miejsca na półśrodki!

Chieftain

Chieftain®

Cena detaliczna
od 115 900 PLN z VAT

Klasyczny Bagger wyposażony w ogromną ilość udogodnień i dodatków! Elektrycznie sterowana szyba, centralny zamek, system bezkluczykowego startu i 7 calowy ekran z komputerem pokładowym – a to wszystko napędza fenomenalny silnik Thunder Stroke 111! Tutaj rozpoczyna się Twoja podróż!

 

Chieftain Dark Horse®

Cena detaliczna
od 119 900 PLN z VAT

Indian® Chieftain™ wytycza standardy w swojej klasie. Styl, komfort i perfekcyjny silnik Thunder Stroke® 111 – zestaw doskonały. Teraz w nowym designie i kilku kolorach. Motocykl na wymagających i charakternych riderów kochających podróże.

 

Chieftain® Limited

Cena detaliczna
od 124 900 PLN z VAT

Prawdziwy charakter, nowoczesność i klasa w stylu bagger. Teraz napakowany w nowe technologie, aby każda podróż była jeszcze bardziej komfortowa. Wyjedź na przód i prowadź.

 

Chieftain® Classic

Cena detaliczna
od 124 900 PLN z VAT

Indian® Chieftain™ Classic wytycza standardy w swojej klasie. Styl, komfort i perfekcyjny silnik Thunder Stroke® 111 – zestaw doskonały, wyposażony w Indian Ride Command™  System – audio, nawigacja, komunikacja i komputer pokładowy – sterowane (także w rękawicy) precyzyjnym ekranem dotykowym.

Roadmaster

Roadmaster™

Cena detaliczna
od 134 900 PLN z VAT

Najczystsza forma turystyki motocyklowej. Indian Roadmaster to motocykl bezkompromisowy – czyli ma w sobie wszystko, co motocyklista potrzebuje, wybierając się w długą podróż na dwóch kołach! System bezkluczykowy, centralny zamek, elektryczna szyba, podgrzewane fotele i manetki oraz system Ride Command. Z takimi udogodnieniami każda trasa staje się nieskończoną przyjemnością.