INDIAN® SCOUT® BOBBER

INDIAN® SCOUT® BOBBER

Cena detaliczna
od 15 400 USD z VAT

Esencja czystej formy.
Mniej znaczy lepiej – czysta forma dla wymagających
Perfekcyjna czysta forma. Ścięte błotniki. Agresywne opony. Scout Bobber to nowa odsłona legendy. Nowy rozebrany Scout w świetnym ciemnym malowaniu z doskonałym, 100. konnym silnikiem V2 – najlepszym w swojej klasie, sprawdzonym i znanym z doskonałego przyspieszenia. W nownym modelu podnóżki zamontowane są o 38 mm bliżej motocyklisty a kierownica w stylu „street” pozwala na bardziej agresywna jazdę.

Scout Sixty

INDIAN® SCOUT® SIXTY

Cena detaliczna
od 13 100 USD z VAT

Legendarne dziedzictwo modelu Indian Scout, teraz  przeniesione na Indian Scout Sixty. Doskonale wyważony i lekki, Scout Sixty to idealny motocykl do rozpoczęcia przygody motocyklowej.

Scout

INDIAN® SCOUT™

Cena detaliczna
od 14 600 USD z VAT

Legenda wróciła. Stylistycznie równie zjawiskowy jak jego poprzednik. Silnik chłodzony cieczą generuje moment obrotowy (97,7 Nm), który zawsze zaskoczy tych za Tobą. Scout może jeździć szybko ale pamiętaj: legendę lubimy podziwiać jak najdłużej. Już nie musisz nic udowadniać. Baw się jazdą.

Chief Dark Horse

INDIAN® CHIEF DARK HORSE

Cena detaliczna
od 22 700 USD z VAT

Czarny koń wśród motocykli. Doskonały silnik Thunder Stroke® 111, nowoczesna technologia i unikalna stylistyka nadwozia – taka kombinacja to marzenie wielu z nas. Macie jeszcze trochę miejsca w garażu?

Chieftain Dark Horse

INDIAN® CHIEFTAIN DARK HORSE®

Cena detaliczna
od 29 900 USD z VAT

Chieftain Dark Horse to motocykl o niezaprzeczalnie wyjątkowej prezencji, który ma do zaoferowania mnóstwo matowej czerni, błysk chromowanych detali oraz całe bogactwo funkcji, czyniących go doskonałym Amerykańskim baggerem na rynku motocykli z silnikiem V-Twin.

 

Zasilany czarną wersją słynnego silnika Thunder Stroke® 111 i skonstruowany na bazie tego samego, znakomitego podwozia co model Indian Chieftain, nowy Chieftain Dark Horse jest fabrycznie wyposażony w pojedyncze siedzisko i krótką, elektrycznie regulowaną, przydymioną owiewkę, a przy tym posiada twarde, elektrycznie zamykane kufry, ABS, elektroniczny tempomat, system monitorowania ciśnienia w oponach, ekskluzywne radio obsługujące fale AM i FM z wtyczką do Bluetooth i smartfona, a także pilota ze zdalnym zapłonem.

Chief Classic

INDIAN® CHIEF® CLASSIC

Cena detaliczna
od 25 300 USD z VAT

Chief Classic to motocykl w starym dobrym stylu! Wielkie błotniki, dużo chromu i stylowe dodatki oraz wydech, który nie pozostawia wątpliwości, z jaką maszyną mamy do czynienia! Indian Chief to kontynuacja klasycznego modelu, którego pierwszą wersję zaprezentowano w 1922 roku. Jest to najlepiej sprzedający się i najbardziej rozpoznawalny motocykl Indian.

  • Moc
  • Klasyczna stylizacja
  • Doskonałe wykończenie

Chief Vintage

INDIAN® CHIEF® VINTAGE

Cena detaliczna
od 29 990 USD z VAT

Chief Vintage charakteryzują skórzane dodatki! Sakwy, stylowe siedziska i nietypowa kierownica dodają szyku. Chief Vintage to połączenie stylu z komfortem.

  • Wysoka jakość materiałów
  • Malownicza stylizacja
  • Prawdziwa skóra

Springfield

INDIAN® SPRINGFIELD™

Cena detaliczna
od 29 900 USD z VAT

NOWY Indian® Springfield™ – UNIKALNY, KLASYCZNY STYL WYRÓŻNI CIĘ W KAŻDYM TŁUMIE.

Nazwany od miejsca powstania Indian Motorcycle® i zaprojektowany z myślą o komforcie podróżowania i wycieczek „wokół komina”. Indian® Springfield™
charakteryzuje się tradycyjną stylistyką i współczesnym wyposażeniem.
Regulowana przednia owiewka, centralny zamek, zdalnie zamykane sakwy boczne i wiele innych funkcjonalnych dodatków. Nowe, specjalnie zaprojektowane zawieszenie zapewnia doskonałe prowadzenie i stabilność a oryginalne akcesoria poprawią samopoczucie po zakupie nawet tak doskonale wyposażonego motocykla.

Chieftain

INDIAN® CHIEFTAIN™

Cena detaliczna
od 31 700 USD z VAT

Indian® Chieftain™ wytycza standardy w swojej klasie. Styl, komfort i perfekcyjny silnik Thunder Stroke® 111 – zestaw doskonały. Teraz dodatkowo wyposażony w Ride Command™  System – audio, nawigacja, komunikacja i komputer pokładowy – sterowane (także w rękawicy) precyzyjnym ekranem dotykowym.

Roadmaster Classic

INDIAN® ROADMASTER CLASSIC

Cena detaliczna
od 31 600 USD z VAT

Klasyczna wersja Roadmaster, to połączenie nowoczesnej techniki i zawsze aktualnego, doskonałego stylu.  Podobnie jak jego większy brat, Roadmaster Classic doskonale sprawuje się w długich trasach i krótkich wypadach weekendowych. Wersja Classic to doskonały wybór dla motocyklistów ceniących sobie komfort bez kompromisów i klasyczny, legendarny design Indian Motorcycle

INDIAN CHIEFTAIN LIMITED

INDIAN® CHIEFTAIN® ELITE

Cena detaliczna
od 30 400 USD z VAT

Indian® Chieftain™ Limited wytycza standardy w swojej klasie. Styl, komfort i perfekcyjny silnik Thunder Stroke® 111 – zestaw doskonały. Teraz dodatkowo wyposażony w Ride Command™  System – audio, nawigacja, komunikacja i komputer pokładowy – sterowane (także w rękawicy) precyzyjnym ekranem dotykowym.

Lorem ipsum

Cena detaliczna
Informacja wkrótce

INDIAN MOTORCYCLE RIDE COMMAND – PEŁNA KONTROLA W JEDNYM MIEJSCU.

Obejrzyj film i zobacz co oferuje nowy system Ride Command.

Roadmaster

INDIAN® ROADMASTER

Cena detaliczna
od 33 990 USD z VAT

Ikona w ofercie Indian. Motocykl doskonały w długich trasach i spontanicznych wypadach weekendowych.  Piękny, ergonomiczny, luksusowy i innowacyjny zarówno dla kierowcy jak i pasażera.