Indian Motorcycle potwierdza rozpoczęcie produkcji modelu FTR™ 1200 z szansą dla klientów na wygranie jednego z pierwszych motocykli

Zobacz 19-Czerwiec-2018

Indian zapowiedział wprowadzenie do oferty nowego motocykla typu „street“ inspirowanego tradycyjnym żużlem amerykańskim. Sprzedaż rozpocznie się w 2019 r., zaś klienci otrzymają szansę wygranej własnego egzemplarza w międzynarodowej loterii.

Engina - café racer na bazie motocykla Indian, który miażdży konkurencję na targach motocykli customowych

Zobacz 27-Kwiecień-2018

Firma Detlev Louis Motorrad-vertriebsgesellschaft mbH, lider na europejskim rynku odzieży i akcesoriów motocyklowych, obchodzi w tym roku 80. rocznicę powstania. Z tej okazji Detlev Louis przebudował motocykl Indian Chief Vintage na pełnego temperamentu café racera, któremu nadano nazwę Engina.

Indian Financial Services w Polsce - przepustka do spełniania marzeń

Zobacz 12-Kwiecień-2018

Indian Financial Services (IFS) to zbiór specjalnych, preferencyjnych usług finansowych, skierowanych do każdego, kto chciałby stać się posiadaczem nowego motocykla Indian. IFS wyróżniają produkty finansowe dopasowane idealnie dla potrzeb polskich motocyklistów, które już od wiosny 2018 roku są dostępne w każdym autoryzowanym salonie marki Indian w Polsce. 

Już niedługo Indian Roadshow Polska!

Zobacz 16-Marzec-2018

Wśród wielu marek popularne staje się wydarzenie typu „Roadshow”, kiedy to w danej lokalizacji można sprawdzić większość modeli motocykli danej marki. Indian nie pozostaje w tyle, organizując Roadshow w całym rejonie EMEA (Europa i Afryka). Wśród dziesiątek terminów można znaleźć także polskie lokalizacje. Roadshow to jedyna okazja by poznać możliwości większości modeli Indian.

Sukces polskiego Indian Powerplus Custom!

Zobacz 15-Marzec-2018

Moda na kustomizację zaczyna opanowywać Polskę. Przerobione motocykle cechuje indywidualność, oraz niezrównana estetyka. Klasyczne modele motocykli Indian od lat słyną jako doskonała baza pod custom. Łukasz „Murek” Muraszewski stworzył customa na bazie Indiana, który zdobył 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie magazynu Custom w trakcie Warsaw Motorcycle Show w kategorii Old School.

Indian Motorcycle mianuje Ola Stenegarda na stanowisko Dyrektora ds. projektowania produktu

Zobacz 12-Marzec-2018

W zeszły piątek firma Indian Motorcycle Company obwieściła zatrudnienie Ola Stenegarda, weterana wśród projektantów motocykli, na stanowisku Dyrektora ds. projektowania produktu.

Pliki do pobrania

Social media