INDIAN SCOUT FTR1200 CUSTOM

Model Scout FTR1200 Custom powstał na uczczenie sukcesów motocykla wyścigowego Indian® Scout® FTR750 w żużlu amerykańskim. Scout FTR1200 Custom zainspirowany legendarnym już stylem Scout’a FTR750 daje obraz tego, jak mógłby wyglądać dopuszczony do ruchu motocykl wyścigowy.

BRAD „THE BULLET” BAKER

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, na którym mistrz żużla amerykańskiego w klasie AMA Pro, Brad Baker (pseudonim „Pocisk”), pokazuje, że radość z jazdy nie ogranicza się tylko do torów ulicznych, czy szutrowych. Brad zabrał motocykl FTR1200 Custom na przejażdżkę po tafli zamarzniętego jeziora.

IKONA MOTOCROSS’U, CAREY HART

Z lodu na szuter – ciąg dalszy przyjemności z jazdy. W tej produkcji legenda motocrossu w klasie freestyle, Carey Hart, próbuje ujarzmić Indian’a FTR1200 Custom na własnym „podwórku”.

INDIAN SCOUT FTR1200 W AKCJI

Motocyklista „Scout Hooligan” i fotograf Dimitri Coste odbywa randkę z #FTR1200 Custom dokładnie tam, gdzie początek ma jego historia – na amerykańskim torze flattrackowym.

ZBIERAJ AKTUALNE INFORMACJE O FTR 1200 CUSTOM


TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez V Cruiser Sp z o.o. będącym właścicielem witryny IndianPoland.com zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).*

Chcę być informowany o nadchodzących wydarzeniach, nowościach, informacjach o produktach Indian oraz związanych z nimi akcjach marketingowych i promocyjnych. W tym celu niniejszym wyrażam zgodę na kontakt przez V Cruiser sp z o.o., spółkę Polaris Industries oraz dostawców usług współpracujących ze spółką Polaris Industries.*

Chcę wziąć udział w badaniach pierwszych nabywców nowych produktów. W tym celu niniejszym wyrażam zgodę na kontakt przez przedstawicieli firmy V Cruiser sp z o.o, spółkę Polaris Industries oraz dostawców usług współpracujących ze spółką Polaris Industries.*

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.


*pola wymagane

HISTORIA WYŚCIGÓW.

DZIEDZICTWO ZWYCIĘZCÓW

Marka Indian Motorcycle może poszczycić się udokumentowaną historią rywalizacji w żużlu amerykańskim. Zespół Wrecking Crew ścigający się pod szyldem Indian Motorcycle w latach 40. i 50 ubiegłego wieku, w pierwotnym składzie Ernie Beckman, Bill Tuman i Bobby Hill, to prawdziwa legenda motosportu. Legenda zespołu została zbudowana na sławnej już rywalizacji pomiędzy marką Indian a Harley-Davidson®.

Dziś wracamy, aby rozpalić ponownie ogień, który przez lata definiował charakter żużla amerykańskiego. Wraz z nowym, rewolucyjnym motocyklem i zespołem Indian Motorcycle Wrecking Crew w nowym składzie, rzucamy wyzwanie wiodącym producentom motocykli na całym świecie i przybywamy, aby odzyskać miejsce w czołówce sportu żużlowego.

Historia udziału marki Indian Motorcycle w zawodach w żużlu amerykańskim jest owiana prawdziwą legendą. Od zarania wyścigów motocyklowych, poprzez sukcesy zespołu Indian Motorcycle Wrecking Crew™ w jego pierwotnym składzie, aż po powrót marki do żużla amerykańskiego, nieustannie definiujemy ten sport od nowa i budujemy nasz sukces czerpiąc z dziedzictwa marki.